Соціологічний та аналітичний супровід мажоритарних виборчих кампаній

Послуги, які економлять Ваш час та гроші.

Часто перемога на мажоритарному окрузі залежить від того, наскільки добре Ви розумієте, що необхідно виборцю. Ілюзії та неточності в даному випадку, можуть стати фатальними.

Наступні вибори до Верховної Ради України обіцяють бути надзвичайно складними та вимагатимуть від кандидатів окрім звичних методів роботи, нових, іноді кардинально інакших підходів, аніж були раніше. Але як дізнатися, коли це доцільно, а коли це – лише на вітер витрачені ресурси?

Як в таких умовах зберегти свої гроші та провести за короткий час максимально ефективну передвиборчу кампанію, яка гарантовано допоможе отримати перемогу на виборах?

Компанія «Active Group» починаючи з дня свого заснування у 2011 році займається обслуговуванням виборчих кампаній мажоритарних округів та допомагає перемагати. Працюючи в різних виборчих округах по всій України, ми виробили оптимальні строки дослідження, які дозволяють постійно тримати руку на пульсі подій округу як протягом тривалої передвиборчої кампанії, так і при бліц-кампаніях. Для кожного клієнта, ми підбираємо найбільш ефективне поєднання кількісних та якісних методів, класичних на новітніх технологій досліджень.

Найбільшого результату дає поєднання класичних методів досліджень з інноваційними, в тому числі розробленими спеціалістами «Active Group», а також ефективно діючими в різних країнах.

Кількісні дослідження «Active Group» проводяться власною мережею перевірених інтерв’юерів, що дозволяє гарантувати адекватність первинної інформації, швидкість обробки даних, конфіденційність результатів. Звіт передбачає не лише відсотки та графіки, але і аналітичні коментарі та за потреби професійний аналітичний супровід.

Серед всіх якісних методів досліджень, найбільш поширеним та ефективним є метод фокус-групових дискусій. Специфіка методу полягає в тому, що результат значною мірою залежить від професійності модератора. В компанії «Active Group» модераторами виступають спеціалісти з багаторічним досвідом, у яких сотні проведених дискусій на суспільно-політичну тематику. Обробку даних побудовано таким чином, щоб вибрати з дискусій максимум практично корисної інформації.

Не менш популярним та ефективним методом є проведення стратегічних сесій. Вони проводяться як за допомогою класичних методів, так і за допомогою власних розробок. Для стратегічних сесій використовуються методики мозкових штурмів, рефлексивних ігор, різні підходи до моделювання майбутнього. За необхідності, до участі у стратегічних сесіях можуть бути залучені не лише представники замовника, але й експерти, професійні політтехнологи та інші спеціалісти, чия думка допоможе сформувати оптимальну стратегію досягнення поставленої мети та забезпечити перемогу на виборах.

Робота з нами дозволяє Вам оптимально розподілити наявні ресурси, економить Ваш час та гроші та приносить найкращий результат!

Отримати більш детальну інформацію та замовити послугу можна за номером: (067) 249-49-67.

Комментарии закрыты.