Active Group

Дослідницька компанія «Active Group» була заснована групою соціологів у 2011 році. Перші проекти були пов’язані з електоральними дослідженнями, дослідженнями суспільно-політичних настроїв та іншими дослідженнями, які вкрай необхідні для учасників українського політичного процесу.

Після 2012 року робота компанії поширилась на маркетингові дослідження. Ми з’ясовували думки споживачів масових товарів різних цінових категорій: від повсякденних продуктів харчування до столичної нерухомості.

Найчастіше ми виконували роботи з проведення кількісних опитувань за репрезентативною вибіркою та проведення фокус-групових дискусій. Окрім того, наші інтерв’юери проводили інші види якісних досліджень – глибинні інтерв’ю, спостереження тощо.

У 2014 році нами було розроблено нову систему аналітичної роботи, яку назвали  «Технології моделювання майбутнього». Слово «технології» свідомо зазначено у множині, оскільки ми об’єднали кілька різних методик для досягнення оптимального результату. Після успішної апробації методу на дослідженні суспільно-політичних процесів, ми спрямували систему на роботу із бізнес-замовниками. На сьогодні «Технології моделювання майбутнього» дозволяють розробляти як стратегії розвитку підприємства, так і вирішувати суто тактичні завдання, шукати нові нестандартні рішення.

У 2015 році, коли і маркетингові і політичні гравці були змушені скорочувати бюджети, в тому числі й на соціологічні дослідження, а суспільство потребувало об’єктивної інформації про себе, ми розробили унікальну для українського ринку пропозицію, яку назвали «Міський омнібус». Суть проекту полягає в тому, що кожного місяця у наперед заплановані дати в кожному з переліку міст проводиться кількісне дослідження за стандартною вибіркою. Всі бажаючи можуть додати до єдиної анкети одне-два запитання. В результаті ми маємо змогу регулярно публікувати суспільно корисні дані, а наші замовники отримують результати професійного кількісного дослідження щодо кількох запитань, суттєво економлячи власні ресурси. Проект «Міський омнібус» розпочинався з трьох міст. Потім перелік міст було розширено.

І це – тільки початок…

Комментарии закрыты.