«Active group» отримала відзнаку як одна з найбільш точних соціологічних компаній

Компанія «Active Group» посіла друге місце у рейтингу найбільш точних соціологічних компаній України за версією моніторингу проведеного «Українським соціологічним порталом». Соціологічний портал провівши аналіз результатів опублікованих соціологічних досліджень напередодні голосування у першому турі виборів Президента України 2019 року визначив наступних трьох номінантів: фонд «Демократичних ініціатив» і КМІС, «Active Group» та «Социс».

Найточнішим прогноз виявився у спільного дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології. Їхнє дослідження має найбільшу заявлену теоретичну похибку 3,7%, а максимальне відхилення опублікованих даних у одного з кандидатів складає 2,9%. Сумарне відхилення по даним моніторингу проведеного порталом склало 9,5% для дев’яти основних кандидатів.

Друге місце посіла наша компанія «Active Group» із відривом від результатів фонду «Демократичних ініціатив» на 2,8%. Теоретична похибка в досліджені яке ми проводили 23-25 березня 2019 року становить 2,4%. Максимальне відхилення від результатів виборів за результатами аналізу соціологічного порталу склало 2,2%.

Третє місце за точністю посів Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс». Відставання від лідера – у 4,2%, а від другого місця – 1,4%. Проте, серед результатів компанії «Социс» є два відхилення у кандидатів, які відрізняються від результатів виборів більше, ніж на заявлену похибку 2,1%. «Социс» показав результат Петра Порошенка 18,7%, що на 2,8% більше результатів виборів, а Юлії Тимошенко – 11%, що на 2,4% нижче результатів виборів.

Четверте місце посів Український інститутут соціальних досліджень імені О.Яременка та Центру «Соціальний моніторинг», п’яте агенція «Фама», шосте група «Рейтинг» шосте аналітична група «Соціопрогноз». Загалом в рейтингу «УСП» знаходиться 14 компаній.

 «Ми пишаємося тим, що компанія «Active Group» є одним з лідерів у списку найточніших соціологічних компаній України. Ця престижна відзнака є доказом нашого професіоналізму, високоякісної командної роботи та інноваційних рішень у нашій роботі, які ми напрацьовували за 8 років існування компанії. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, та з кожним днем будемо робити все для нашого розвитку, та проведення найточніших соціологічних та маркетингових досліджень», – сказав директор компанії «Active Group» Олександр Позній.

Зі свого боку, компанія «Active Group» висловлює вдячність «Українському соціологічному порталу»  за високу оцінку нашої роботи.

150419_3

Комментарии закрыты.