Половина киян розчаровані рішенням щодо Євробачення

За результатами соціологічного дослідження «Київський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у березні 2019 рокЄвро 1у майже кожен другий опитаний киянин (47%) вважає неправильним, що Україна не братиме участь у Євробаченні.

Киянам було поставлене 2 запитання стосовно конкурсу: «Чи слідкуєте ви за пісенним конкурсом «Євробачення»?» та «Як ви ставитесь до то що Україна не буде приймати участь в «Євробаченні» цього року?».

Євро 2Отже, кожен другий респондент (51,8%) слідкує за перебігом конкурсу, 42,5% не цікавляться Євробаченням, а 5,7%  не змогли дати відповідь на поставлене запитання. Щодо відношення до рішення не приймати участь у конкурсі 14,9% вважають його цілком правильним, ще 22,4% — скоріше правильним. Не згодні з ними 47% опитаних, з яких 18,7% вважають таке рішення скоріше неправильним, а 28,3% взагалі цілком не правильним. Не визначилися зі своїм ставленням 15,6% киян.

Дослідження відбувалось з 2 по 3 березня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1800 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

 

Комментарии закрыты.