Судді Конституційного суду підтримали чиновників-крадіїв – думка українців.

Скасувавши сКК 1таттю про незаконне збагачення суд дав посадовцям можливість уникнути відповідальності, такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active  Group» 2-5 березня 2019 р.

Респондентам були поставлені запитання: «Чи знаєте ви про те, що Конституційний суд скасував статтю Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення?» та «Як Ви вважаєте, чому було скасовано цю статтю?». На перше запитання 52,3% опитаних відповіли, що знають про скасування статті, ще 25% щось про це чули, але не впевнені, а 22,6% нічого про це не чули.

КК2

Стосовно причин скасування статті Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення, то більшість українців (57,8%) впевнена, що Конституційний суд просто дав посадовцям можливість уникнути відповідальності за свої злочини, 9,3% впевнені, що стаття протирічила презумпції невинності, 6,2% відповіли, що стаття не відповідала конституції. Кожен четвертий опитаний (26,7%) не зміг дати відповідь на поставлене запитання.

Опитування проводилось з 2 по 5 березня на всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій. Загалом опитано 2500 респондентів. Теоретична похибка не перевищує 2%.

Комментарии закрыты.