Вибори сфальсифікують — переконані більшість киян

Думку жителів столиці щодо масових фальсифікацій виборів вивчала дослідницька компанія «Active Group». За результатами опитування більшість киянин (73,8%) очікують масових фальсифікацій на президентських виборах.

Відповідаючи на запитання «Чи очікуєте ви масових фальсифікацій на виборах президента України?», 48,1% опитаних мешканців столиці відповіли «так», 25,7% — «скоріше так», 12.1% — «скоріше ні», 7,3% — «ні». Ще 6,9% респондентів не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Причому, якщо за статтю відсотки відповідей майже однакові, то в розрізі за віком, старше покоління очікує масових фальсифікацій на виборах більше ніж молодь. В віковій групі 50-59 таких киян 79,9%, а в групі 60 і старше років – 77,2%.

Як прокоментував засновник дослідницької компанії «Active Group» Андрій Єременко, очікування масових фальсифікацій типово для всієї України. І це тягне за собою величезні ризики для майбутнього Президента. “Єдиний спосіб зменшити ризики, що виникають внаслідок недовіри до результатів виборів — забезпечити максимальну прозорість процесу. Так, щоб розвіяти будь-які сумніви і підозри” — додає Андрій Єременко.

Дослідження відбувалось з 2 по 3 лютого у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1800 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

Комментарии закрыты.