Мешканці великих міст не очікують революцію і не всі готові протестувати

За результатами соціологічного дослідження «Міський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні-травні 2018 року більшість мешканців Києва, Харкова, Львова, Дніпра та Одеси впевнені, що імовірність революції в Україні мінімальна.

11На запитання «Чи готові ви вийти на протест проти центральної влади (Президента, Прем’єра, Кабміна, Верховної ради)?» думки респондентів в залежності від міст різняться. Кількість, тих, хто готовий виходити на протест переважає над тими, хто не готовий протестувати у Дніпрі (на 4,5%), Львові (на 7,9%) та Харкові (на 0,5%). Кияни та одесити, навпаки, не готові протестувати, на 23,8% в Києві та на 27,7% в Одесі кількість, тих, хто не готовий виходити на протест переважає над тими, хто готовий протестувати.

12На запитання «Як ви оцінюєте імовірність революції в Україні?» більшість респондентів вважають, що революція розпочнеться нескоро. Кількість тих, хто очікує революцію нескоро перевищує кількість тих, хто очікує революцію в будь-який момент на 26,6% в Дніпрі, на 18,8% в Харкові, на 17,3% в Києві, на 17% у Львові та на 7,2% в Одесі.

Дослідження відбувалось з 14 квітня по 5 травня у рамках проекту «Міський омнібус». Загалом опитано від 937 до 1510 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

Комментарии закрыты.