Мешканці найбільших міст України оцінили їх напрямок розвитку

Серед найбільших міст України — Києва, Харкова, Львова, Дніпра та Одеси, напрямок розвитку свого міста підтримали найбільше всього харків’ян – такі дані щомісячного соціологічного дослідження, яке провела дослідницька компанія «Active Group» у рамках проекту «Міський омнібус» у квітні-травні 2018 року.

У ході дослідження мешканцям п’яти міст України пропонувалось відповісти на запитання: «Як ви вважаєте, чи у правильному напрямку розвивається ваше місто?».

1На першому місці – Харків, 64,2% респондентів вважають, що місто розвивається «в правильному» або «швидше в правильному» напрямку, 26,8% опитаних негативно оцінили розвиток міста.

На другому місті – Одеса, 58,9% містян згодні з напрямком розвитку міста, натомість 26,1% вважають, що місто розвивається  «швидше в неправильному» або «категорично в неправильному» напрямку.

Майже однаково напрямок розвитку своїх міст оцінили львів’яни та дніпряни. 56,4% мешканців Дніпра та 56,6% мешканців Львова позитивно оцінили напрямок розвитку свого міста, натомість 34,1% дніпрян і 33,1% львів’ян вважають, що їх місто розвивається в неправильному напрямку.

На останньому місті опинився Київ. Лише половина містян (50,7%) підтримали напрямок розвитку столиці, у той час як 35,6% переконані в протилежному.

Дослідження відбувалось з 14 квітня по 5 травня у рамках проекту «Міський омнібус». Загалом опитано від 937 до 1510 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

Комментарии закрыты.