Корупція, сільське господарство та бізнес – сфери, які найбільше потребують уваги херсонських громадських організацій – дослідження

За даними дослідження, проведеного компанією “Active Group”, найпроблемніші сфери громадського життя, які однак не достатньо отримують уваги зі сторони громадськості – боротьба з корупцією, розвиток сільського господарства, а також розвиток бізнесу.

Від громадських організацій запит на боротьбу із корупцією найбільший. Корупція – складна суспільно-політична проблема в Україні, що вже не перший рік обурює громадськість. Хвиля обурення особливо посилилась після Майдану. 32,1% респондентів вважають, що існує необхідність присвячувати більше уваги вирішенню цього конфлікту. Відповідно, саме в цьому напрямку можна очікувати активності Інституту громадського суспільства, якщо її жодним чином не спрямовувати.

Другий сегмент, який на думку громадських організацій, поки не надто розвинутий в Україні – СГ та бізнес. Так, 14,3 % вважають, що сільське господарство потребує продуктивнішого розвитку, 16,7 % респондентів виступають за ефективний розвиток бізнесу. Це запит на економічний розвиток, який зараз віддзеркалює загальнонаціональний запит. Відповідно, саме робота в цих напрямках може принести максимальну користь.

 

Дослідження проводилось у грудні 2017 року. Методика дослідження — анкетування представників ІГС, було опитано 102 представники громадських, волонтерських організацій та ініціативних груп.

Комментарии закрыты.