Місцевій владі люди довіряють більше ніж національній

Картинки по запросу місцева владаОцінка роботи місцевої влади краща за оцінку національної. Такі дані опитування, проведеного компанією «Active Group» на замовлення “Інституту Української політики” у Київській області в грудні 2017 року.

В рамках дослідження, респондентам пропонувалось оцінити різні органи влади за п’ятибальною шкалою, де 1 мінімальна і 5 максимальна оцінки..

З’ясувалось, що найбільшу оцінку отримав “міський/сільський голова”. Середньозважена оцінка діяльності «середнього» міського голови виявилась 3,6 балів. У той час, як “губернатора” оцінили на 2,3 бали, “Президента” на 1,99 балів, “Уряд” на 1,97 балів і Верховну Раду – 1,86 балів.

Оцінюючи різні суспільні інституції, мешканці області поставили на перше місце волонтерів. Їм довіряють 28,7% опитаних. На другому місці – “місцева влада” (25,5%). На третьому – «армія», рейтинг довіри якої становить 24,3%. У той же час, “політичним партіям” довіряють менше 4%, а  “національній владі” – 5,1%. “Правоохоронним органам” вірять 7,8%.

Польова фаза опитування проводилась з 9 по 19 грудня 2017 року. Кількість опитаних 1660 респондентів. Теоретична похибка дослідження при довірчій імовірності 0,95% не перевищує 2,4%.

Комментарии закрыты.