Патрульна поліція втрачає свої позиції

Картинки по запросу патрульна поліція біла церкваОцінка патрульної поліції в Київській області практично зрівнялась з оцінкою правоохоронних органів в цілому. Такі дані опитування, проведеного компанією «Active Group» на замовлення «Інституту Української політики» у Київській області в грудні 2017 року.

Якщо після введення патрульної поліції її оцінка значно перебільшувала оцінку правоохоронних органів в цілому, то станом на грудень цього року ці оцінки практично зрівнялась.

Так, середньозважена оцінка патрульної поліції становить 2,6 балів (за п’ятибальною шкалою, де 5 максимальна і 1 мінімальна оцінки), а оцінка поліції в цілому – 2,5 балів.

Це при тому, що про зміни у роботі правоохоронних органів у кращому напрямку (за минулий рік) говорять 38,5% мешканців Київської області, а у негативному – 33,8% опитаних. В той же час, людей, що впевнені у тому, що зміни виключно негативні виявилось вдвічі більше за тих, хто переконаний, що зміни виключно позитивні: 12,6% проти 6,5%

При чому, 38,4% опитаних вважають, що жити стало “менш безпечно”, у той час як “значно безпечнішим” життя назвали 5,1% опитаних, а “трохи безпечнішим” – 36,4% опитаних.

Польова фаза опитування проводилась з 9 по 19 грудня 2017 року. Кількість опитаних 1660 респондентів. Теоретична похибка дослідження при довірчій імовірності 0,95% не перевищує 5,3%.

Комментарии закрыты.