Для понад третини українців освіта на заході – спроба залишитись на ПМЖ

1_176_iОпитані українці певні, що абітурієнти обирають навчання на заході через те, що це дає: “можливість залишитись там на ПМЖ” (35,1%), “легше знайти роботу за кордоном” (29,2%) та “більш якісну освіту” (35,6%) – такі дані опитування, проведеного компанією «Active Group» у рамках проекту «Міський омнібус».

Респондентам пропонувалось поміркувати над запитанням: “чому деякі абітурієнти віддають перевагу навчанню в країнах “західного світу?”.

Найбільш популярними причинами стали: “більш якісна освіта” (35,6%),  “можливість залишитись на ПМЖ” (35,1%), та “легше знайти роботу за кордоном” (29,2%).

Досить часто згадуваною відповіддю слід вважати “це престижніше”, адже так обґрунтували вибір абітурієнтів майже кожен четвертий (23,9%) українець.

Як сказали 14,9% респондентів, навчання в країнах “західного світу” допоможе “легше знайти роботу в Україні”.

Про “кращі соціальні стандарти” і “більш зручне проживання в містах” висловились 12,9% та 6,1% опитаних відповідно, а “наявність стипендій” згадали 5,6%.

5% не змогли дати свою відповідь на поставлене запитання.

Опитування проводилось в рамках проекту “Міський омнібус” у Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. В кожному місті опитано не менше 1500 респондентів. Теоретична похибка не перевищує 2,5%. З результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.