Кількість неготових до протестів у Києві зросла

7_16У серпні кількість киян неготових до протестів проти центральної влади склала 58,3%, хоча ще в червні таких було 48,2% – такі результати дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у 2017 році.

Слайд13Рівень протестних настроїв почав знижуватись після червня. Тоді кількість готових до протестів була 48,3%. У серпні неготових до таких акцій вже стало 58,4%.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?» 20,6% мешканців Києва відповіли, що «готові в будь-який момент», а 17,6% – що «швидше готові».

Слайд14Натомість 17,2% опитаних «швидше не готові» протестувати, а найбільша частка (41,1%) «не готові» взагалі. 3,3% киян не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Щодо очікування революції мешканцями Києва, то рекордна частка опитаних (55,6%; це на 5,6% більше, ніж позаминулого місяця) вважають, що революція розпочнеться нескоро. З них 28,5% містян відповіли, що ймовірність революції «мінімальна», а 27,1% — що «може статись коли-небудь, але не зараз».

З іншого боку, 18,3% киян вважають, що революція в Україні «може трапитись у найближчі місяці», а 20% – Слайд15що «може розпочатись в будь-який момент». Окрім цього, 6,2% опитаних не змогли визначитись з революційними очікуваннями.

Рівень революційних настроїв продовжує спадати впродовж останніх семи місяців. Ще у лютому кількість тих, хто очікує революцію нескоро, становила 50%. У серпні цей показник зріс до 55,5%, що є рекордною кількістю очікуючих революцію нескоро у Києві.

Слайд16Дослідження відбувалось з 19 по 20 серпня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.