Середня оцінка одеських депутатів різко знизилась

77107013Середньозважена оцінка одеситами діяльності депутатів міської ради різко знизилась з червневих 3,22 до серпневих 2,47 балів – такі дані соціологічного дослідження  «Одеський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group».

Слайд7 Мешканцям Одеси пропонувалось оцінити діяльність депутатів міської ради за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

«П’ятірки» поставили 1,8% респондентів. На «четвірки» роботу своїх депутатів оцінили 14,3% опитаних мешканців Одеси. 31,1% одеситів певні, що депутати заслуговують на «трійку», а 24,5% – на «двійку». Ще 21,5% містян оцінили діяльність депутатів Одеси на «одиницю». 6,8% мешканців Одеси не визначились із власними оцінками.

Слайд8Середньозважена оцінка діяльності депутатів Одеської міської ради зростала із січневого рівня (2,17 бали). Червнева позначка (3,22 бали) стала рекордною у цьому році. У липні ж почався спад і вона знизилась до 3,19 балів, а у серпні різко спала до 2,47 балів.

Дослідження проводилось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка  

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.