Оцінка харківських депутатів продовжує зростати

thumb-item-523x340-f71d

Середньозважена оцінка харків’янами діяльності депутатів міської ради зросла до 2,99 балів – такі дані соціологічного дослідження  «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Мешканцям Харкова пропонувалось оцінити діяльність депутатів міської ради за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Слайд7 «П’ятірки» поставили 6,1% опитаних. На «четвірку» роботу своїх депутатів оцінили 27,7% респондентів Харкова. Третина харків’ян (33%) вважає, що депутати заслуговують на «трійку». 17,8% містян оцінили діяльність депутатів Харкова на «двійку», а 11,7% – на «одиницю». 3,6% опитаних не визначились із власними оцінками.

Середньозважена оцінка діяльності депутатів міської ради Харкова почала зростати із лютневої позначки у 2,09 бали). Після спаду у травні (до 2,65 балів), позитивна динаміка продовжилась, включно із серпневим рівнем (2,99 бали).

Слайд8Дослідження відбувалось з 12 по 13 серпня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка  

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами можна ознайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.