Оцінка львівських правоохоронців різко знизилась

nova-policiya-lviv_113Середньозважена оцінка львів’янами діяльності міських правоохоронних служб знизилась з червневих 3,25 до серпневих 2,74 балів – такі дані дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Слайд11 Жителям Львова пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

З’ясувалось, що «п’ятірки» поставили 7,1% опитаних львів’ян, а «четвірки» – 21,1%. На думку 21,3% мешканців Львова правоохоронці заслуговують на «трійку». Натомість 17,6% респондентів поставили «двійки», а 20,1% – «одиниці». 12,7% опитаних не визначились із відповіддю.

Впродовж літа оцінка правоохоронців Львова спала досить різко. З червневих 3,25 балів вона спала до серпневих 2,74 балів. Це найбільший для львівських правоохоронців спад за такий короткий термін.

Слайд12Дослідження відбувалось з 12 по 13 серпня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами можна ознайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.