Оцінка дніпровських комунальників знизилась

1495120848

Середньозважена оцінка дніпрянами роботи міських комунальних служб знизилась до 2,48 бали такі дані соціологічного дослідження «Дніпровський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Мешканцям Дніпра пропонувалось оцінити діяльність міських комунальних служб за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Слайд9 «П’ятірки» поставили 1% опитаних, а «четвірки» – 15%. Понад третина респондентів (35%) оцінила результати діяльності комунальників на «трійку». «Двійки» та «одиниці» поставили 26,5% та 21% відповідно. 1,4% дніпрян не визначились із власними оцінками.

Таким чином, середньозважена оцінка роботи комунальників знизилась майже на чверть балу з червневого показника (2,68 бали).

Слайд10Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Дніпровськиий омнібус». Загалом опитано 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами дослідження можна познайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.