Середня оцінка дніпровських депутатів зросла

тьgorsovet-1Середньозважена оцінка дніпрянами діяльності депутатів міської ради зросла до 2,77 балів – такі дані соціологічного дослідження  «Дніпровський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Мешканцям Дніпра пропонувалось оцінити діяльність депутатів міської ради за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Слайд7«П’ятірки» поставили 13,7% респондентів. На «четвірку» роботу депутатів оцінили 21,6% опитаних дніпрян. Найбільша частка містян (32,1%) вважає, що депутати заслуговують на «трійку». 23,1% опитаних мешканців Дніпра поставили «двійки», а 2,3% оцінили депутатів на «одиницю». 7,1% мешканців не визначились із власними оцінками.

Поступове підвищення оцінки роботи депутатів Дніпра бере свій початок з травневого рівня (2,49 бали).

Слайд8Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка  

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами дослідження можна познайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.