Міську владу мешканці мегаполісів України оцінили позитивно

36733-1_largeМешканці найбільших міст України поставили позитивні оцінки міській владі своїх мегаполісів – такі дані щомісячного соціологічного дослідження мешканців Києва, Харкова, Львова, Дніпра та Одеси, яке провів Центр досліджень і комунікацій компанії «Active Group» в рамках проекту «Міський омнібус» у червні 2017 року.

Слайд6Під час опитування мешканцям цих міст пропонувалось оцінити роботу їх міських голів, депутатів міських рад та комунальні служби за п’ятибальною шкалою, в якій 1 – мінімальна оцінка, а 5 – максимальна.

Слайд7    Згідно із результатами дослідження, найбільше зростання протягом першого місяця літа продемонструвала середньозважена оцінка міських голів Одеси Геннадія Труханова та Дніпра Бориса Філатова. Мер Одеси всього за місяць підняв свій рейтинг з 3,4 до 3,6 балів, а мер Дніпра – з 3,0 до 3,3 балів.

Середньозважені оцінки за червень для мерів мегаполісів Україні є наступними: мер Харкова отримав 3,5 бали, міський голова Одеси – 3,6 бали, мер Дніпра – 3,3 бали, міський голова Львова – 3,2 бали і 2,8 балів у мера Києва.

Слайд8Зниження зафіксовано лише у міського голови Харкова. Вперше за минулі 12 місяців Геннадій Кернес поступився першим місцем. Якщо у травні Геннадій Кернес отримав від мешканців 3,8 балів, то у червні оцінка знизилась до 3,5 балів.

Слайд9А от оцінки діяльності депутатів міської ради та комунальних служб Харкова дещо інші. У весінній період харківські комунальники та міські депутати не лише продемонстрували один з найвищих своїх результатів, але й опинились на перших місцях серед п’яти досліджуваних міст.

А у червні депутати Харкова отримали більшу оцінку, ніж минулого місяця (у рейтингу п’яти міст друге). У комунальних служб, як і в мера, оцінка знизилась (друге місце серед всіх оцінок комунальників).

Слайд10Оцінки комунальних служб та міських депутатів Києва дещо знизились, однак мер в очах містян продовжує “зростати” вже понад чотири місяці.

Оцінки міської влади решти мегаполісів демонструють відносний ріст «на всіх фронтах».

Слайд11Дослідження проводиться щомісяця у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі у рамках проекту «Міський омнібус». В кожному місті щомісяця опитано не менше 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.