Понад половина харків’ян декларує неготовність протестувати

protest-studentov-1-680x510Понад половина опитаних харків’ян (57,1%) стверджує, що вони не готові виходити на протести — такі результати щомісячного дослідження «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.


prot 04 hrРівень протесних настроїв почав знижуватись із жовтня. Тоді частка тих, хто висловив готовність протестувати, перевищила відсоток тих, хто сказав, що не готовий виходити на протести, на 16,9%. А у квітні цей показник спав до -20,7%.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?», 11,1% мешканців Харкова відповіли, що «готові в будь-який момент», а 25,2% – що «швидше готові».      26,4% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка харків’ян (30,7%) «не готові» взагалі. 6,7% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

prot 04 gr hrЩодо очікування революції мешканцями Харкова, то 22,3% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 15,8% – що «може трапитись у найближчі місяці». Інша частка харків’ян (49,2%) вважає, що революція в Україні відбудеться нескоро. З них 25,3% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 23,9% – що ймовірність революції «мінімальна». 12,7% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати з жовтня (-27,8%). В січні ця цифра сягнула рекордної позначки в 10,7%. Квітневий результат змінив попередню динаміку (-4,7%).

rev 04 hrПольова фаза дослідження проходила з 8 по 9 квітня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

 

Комментарии закрыты.