Понад половина львів’ян декларує готовність протестувати

львів протестиБільшість опитаних львів’ян (59,2%) стверджує, що вони готові виходити на протести. Це на 22,1% більше від тих, хто не готовий протестувати (37,1%). Такі результати дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у січні 2017 року.

Рівень протесних настроїв почав зростати з грудня. Тоді частка тих, хто висловив готовність протестувати, перевищила відсоток тих, хто сказав, що не готовий виходити на протести, на 12,9%. А в січні цей показник збільшився майже вдвічі (21,7%).

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?», 29,8% мешканців Львова відповіли, що «готові в будь-який момент», а 29,4% – що «швидше готові». Натомість 19,5% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка львів’ян (18,1%) «не готові» взагалі. 3,2% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Щодо очікування революції мешканцями Львова, то майже половина опитаних (46,0%) вважає, що революція може розпочатись найближчим часом. З них 32,6% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 7,9% – що «може трапитись у найближчі місяці». Інша частка львів’ян (44,5%) вважає, що революція в Україні відбудеться нескоро. З них 24,2% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 20,3% – що ймовірність революції «мінімальна». 9,5% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати з грудня (10,0%) а вже в січні зросла до 1,5%.

Польова фаза дослідження проходила 14 та 15 січня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.