Щасливі кияни заявляють про готовність до протестів

Такий висновок можна зробити з результатів соціологічного дослідження компанії «Active Group», яке показало, що 4 з 5 киян вважають себе щасливими людьми, і майже половина опитаних заявила про готовність до протестів.

Так на запитання «Ви можете назвати себе щасливою людиною?», «Так, цілком» сказали 42,6%, а «швидше, так» — 35,2%. В той час як нещасливими людьми вважають себе 16,1% опитаних. З них «категорично нещасливі» 6,9%, а «швидше нещасливі» 9,2%. 6,2% респондентів «не визначились». Причому в категоріях «цілком щасливий» та «категорично не щасливий» переважають жінки, а чоловіки менш впевнені в оцінці рівня свого щастя та переважають в категоріях «швидше щасливий» та «швидше не щасливий».

2.2

За віковим критерієм найбільше «цілком щасливих» та «швидше щасливих» серед респондентів до 28 років: 35,8% та 37,9% відповідно. Нещасливі здебільше люди старшого віку (починаючи з 40 років).

Щодо готовності протесту проти органів центральної влади, то 49,5% респондентів заявили, що готові до протестів: 25,2% «Готові в будь-який момент» та 24,3% «швидше готові» до протесту. Про свою неготовність протестувати повідомили 34,6% респондентів: 19,7% «повністю не готові» та 16,7 «швидше не готові». Не визначились по відношенню до протесту 14,1%. Найбільша частка серед тих, хто не визначився, припадає на молодь — 38,5%. В той же час найбільш готовими до протестів виявились респонденти у віці 40-50 років, а таких 26,8%.

Далі респондентів просили оцінити імовірність нової революції в Києві. З’ясувалось, що таку імовірність як високу оцінюють понад третини респондентів (26,3% на Запитання «Як ви оцінюєте ризик революції в Києві?» відповіли «існує великий ризик» та 12,4% — «може вибухнути в будь-який момент»). В той час як «Мінімальним»  ризик революції оцінили 13,1%, 19,5% відповіли «може бути коли небудь, не зараз». «Ризик існує» сказали 33,2% респондентів, а 6,6% опитаних відмовились відповідати на це запитання.

2.3

Дослідження проводилось в м. Києві в період 27-28 червня в рамках проекту «Київський омнібус» компанією «Active Group» за підтримки проектного центру «Project Center X». Обсяг вибірки: 1523 респонденти у віці від 18 років. Похибка не перевищує 2,5 %. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.