Якщо парламентські вибори весною 2017 року?

ВыборыКомпанія «Актив Груп» проводитиме 26 листопада в Києві чергове моделювання за системою методів «Технології моделювання майбутнього». Сесія буде присвячена можливому проведенню дочасних виборів до Верховної Ради, запланованих попередньо, на середину квітня 2017 року.

Первинні дані: в результаті «тиску ззовні» на Верховну Раду, а також існування певної серії домовленостей, український парламент йде на дострокові вибори, котрі мають відбутися 23 квітня 2017 року.

Основна задача сесії: Прогнозування найбільш ефективної технології, а також потенційних результатів як окремих політичних сил, так і загальних результатів для країни. Також це моделювання перебігу виборів, виявлення основних політичних тез та їх взаємодії.

Додаткове завдання: «прорахунок» дій політичних акторів. Можливість та наслідки вірогідного «розхитування» ситуації, а також протидія цьому.

Учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 100 грн на картку ПриватБанку 5168 7423 5478 2322 (Єременко А.В.). Всі гроші, отримані понад витрат, будуть спрямовані на допомогу АТО.

Попередня реєстрація на захід: https://goo.gl/forms/Lc94mUqlDz4HJlJ53

Час початку: 10:00.

Орієнтовний час закінчення: 15:00.

Адресу проведення моделювання буде повідомлено всім зареєстрованим учасникам.

Довідка:

Компанія «Актив Груп» — дослідницька група, що спеціалізується на електоральних та інших соціологічних дослідженнях, моделюваннях різних процесів на основі як класичних методів аналізу, так й на базі власної системи методів із загальною назвою «Технології моделювання майбутнього».

«Технології моделювання майбутнього» — це система методів дослідження, прогнозування, моделювання можливих соціальних, політичних, економічних, суспільних і інших процесів, що сприяє розвитку адаптивності, креативності учасників, формування команд, аналізу ризиків та помилок, розробці коротко- і довгострокових планів в будь-якій сфері колективної діяльності на локальному та глобальному рівнях.

Захід відбувається за інформаційної підтримки видань http://znaj.ua/ і http://politeka.net/

Комментарии закрыты.