Діяльність харківського мера оцінили майже на «четвірку»

1705709Середньозважена оцінка харків’янами діяльності міського голови Геннадія Кернеса зросла до 3,69 балів – такі результати щомісячного дослідження «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

Мешканцям Харкова пропонувалось оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

mer 04 hr«П’ятірки» за роботу мера поставили 24,9% жителів Харкова, а «четвірки» – 38,6%. Частка харків’ян (22,9%) оцінили діяльність міського голови на «трійку». «Двійки» Геннадію Кернесу поставили 6,4% респондентів. На думку 6,7% опитаних харків’ян, діяльність мера заслуговує «одиниці». 0,5% респондентів не змогли визначитись із власними оцінками.

Квітнева позначка майже повторила минуломісячний результат (3,66 бали). До цього

середньозважена оцінка поступово збільшувалась, починаючи з жовтневого показника (3,36 бали).

mer gr 04 hrДослідження відбувалось з 8 по 9 квітня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.