У травні українські медіа найбільше хвалили Гройсмана і сварили Порошенка

230314Володимир Гройсман виявився єдиним українським політиком національного рівня, щодо якого в українських ЗМІ позитивних згадувань було більше, ніж негативних. У той же час Президент Петро Порошенко отримав найбільшу кількість негативних згадувань в інформаційному полі країни. Такі дані травневого контент-аналізу, що провела компанія «Active Group».

chst

Щоправда емоційність «середнього» тексту щодо Президента протягом трьох місяців спостережень поступово покращується. Якщо у березні емоційність середнього тексту зі згадуванням Петра Порошенка складала — (мінус) 7,8 балів, то у травні – — (мінус) 3,1.

sentumДруге місце за кількістю згадувань у травні посів Генеральний прокурор Юрій Луценко. Протягом місяця його згадали 188 тис. разів, а середня емоційність текстів зі згадуванням про нього оцінюється у – — (мінус) 5,94 бали, що, у порівнянні з попередніми місяцями, є значним покращенням. Представника іншої правоохоронної гілки Арсена Авакова згадали лише 52 тис. разів, а загальна емоційність цих згадувань склала — (мінус) 5,3 бали. Травень – перший місяць у цьому році, коли рейтинг негативних політиків очолив НЕ силовик.

pokaznПро Надію Савченко українські медіа згадали у травні 165 тис. разів (третє місце за цим показником). Вже традиційно вона згадується у найгіршому контексті: емоційність згадувань про неї тримається на рівні – (мінус) 9,7 балів. Проте вперше поруч із нею у рейтингу емоційності опинився Михеіл Саакашвілі, про якого говорили в трохи гіршому контексті (емоційність текстів про нього – -(мінус) 10 балів, а кількість згадувань – 157 тис.

baluОдного з лідерів «демократичної опозиції» Андрія Садового згадали 102 тис. разів. Причому у відносно позитивному контексті. Емоційність статей із згадуваннями про нього складає — (мінус) 2,4 бали. 90 тис. разів із середньою емоційністю у — (мінус) 3,5 бали згадали Олега Ляшка. Найменше з цих трьох представників опозиції писали про Юлію Тимошенко. Про неї згадали лише 22 тис. разів.

З політиків «синьо-білого» табору найчастіше згадують Олександра Вілкула (40 тис. разів), також про нього згадували найгірше — (мінус) 8,9 балів. Майже 17 тис. згадувань було про Вадима Рабіновича з емоційністю — (мінус) 0,4 бали. Це найкращий показник емоційності серед умовних «синьо-білих». Юрія Бойка згадали трохи більше, ніж 10 тис. разів із середньою емоційністю — (мінус) 4 бали.

Довідка:

Дослідження проводилось за допомогою спеціально розробленого компанією «Active Group» інформаційно-аналітичного комплексу, яким протягом травня щогодини збирались та аналізувались оновлення 10-15 найпопулярніших інтернет-ЗМІ кожної області та 55 загальнонаціональних онлайн-медіа. Загалом було оброблено приблизно півтора гігабайти текстових матеріалів загальною кількістю понад 350 тисяч.

Комментарии закрыты.