Три чверті мешканців Одеси вважають, що їх місто розвивається у правильному напрямку

одесса уля 2Майже три чверті одеситів (73,0%) вважають, що їх місто розвивається у правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Одеський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 р.

Стало відомо, що 34,6% опитаних містян переконані, що розвиток міста відбувається «в правильному напрямку», а 38,4% – що «швидше у правильному». 10,7% респондентів вважає, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямку. 6,2% опитаних мешканців Одеси обрали варіант «категорично в неправильному». 10,1% респондентів не визначились із відповіддю.

mist od 04 Різниця між позитивними і негативними відповідями почала знижуватись із грудня (27,4%). Проте у ході квітневого опитування було зафіксовано рекордний результат (56,0%).

mist od 04 grДослідження відбувалось 15-16 квітня у рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.