Три чверті львів’ян вважають, що їх місто розвивається у правильному напрямку

l_11Три чверті опитаних мешканців Львова (74,9%) відповіли, що їх місто розвивається у правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Львівський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

mist lv 0428,2% львів’ян вважають, що розвиток міста відбувається у правильному напрямку, а 46,7% – що «швидше у правильному». 7,5% жителів Львова переконані, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямку, а 7,0% – що «категорично в неправильному». 10,7% містян не визначились із відповіддю.

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати у вересні (48,8%) і вже у січні становила 62,8%. У лютому ця позначка різко знизилась (36,8%), проте у ході квітневого опитуваня збільшилась (60,5%)

mist lv 04 grДослідження відбувалось з 9 по 10 квітня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.