Третина львів’ян прогнозує революцію «із дня на день»

Більшість (35,1%) опитаних львів’ян на запитання щодо можливості нової революції в Україні відповіли, що, на їх думку, революція в Україні може початися «у будь-який момент». Разом із тим, 20,5% жителів Львова готові підтримати акції протесту проти центральної влади у будь-який час, –  результати щомісячного соціологічного дослідження «Львівський омнібус», яке проводить Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

рев2За оцінками більшості (35,1%) жителів Львова, нова хвиля соціальних протестів проти центральної влади може спалахнути «у будь-який момент». Кількість людей, які притримуються такої думки, зростає, починаючи із березня. Тоді даний показник дорівнював 27,4% і вже у вересні досяг 35,1%. На думку 11,5% опитаних, нові революційні події в Україні можуть відбутися «у найближчі місяці». Варіант відповіді «коли-небудь, але не зараз» обрали для себе 23,1% респондентів. А от 19,7% учасників «Львівського омнібусу» переконані, що ризик революції в Україні є «мінімальним», цікаво, що у липні аналогічний показник був на рівні 13,5%.

У випадку, якщо протести проти центральної влади все ж таки розпочнуться, то 20,5% респондентів висловили готовність підтримати їх «у будь-який час». «Швидше готові» протестувати 31,3% жителів Львова, а 19,2% опитаних навпаки, вважають себе «швидше не готовими» до підтримки акцій протесту проти центральної влади. У той самий час чверть (24,2%) львів’ян визначилися як «не готові» до участі у протестний рухах проти центральної влади.

3 та 4 вересня 1834 респонденти мали змогу відповісти на наші запитання та, тим самим, сформулювати свою думку щодо можливості початку революції в Україні. Польова фаза дослідження проводилась у Львові компанією «Active Group» останні вихідні кожного місяця в рамках проекту «Львівський омнібус». Похибка не перевищує 2,5%. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Довідка:

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування на замовлення декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.