Технології моделювання майбутнього – Ідеальна система соціального захисту в Україні

10984463_1014407648573362_8634095171265571819_n30 вересня 2017 р. в місті Києві «Active Group» на замовлення благодійної організації «Асоціація за демократичне майбутнє» проведе  аналітичну сесію-тренінг за системою «Технології моделювання майбутнього», присвячену пошуку оптимальної системи соціального захисту в Україні та розбудові потенціалу молодих лідерів у цій сфері.

Той факт, що існуюча система соціального захисту призводить до того, що люди, які мають особливі потреби та звичайні пенсіонери часто не мають можливості забезпечити себе найнеобхіднішім, наслідком чого є низька тривалість і якість  життя. З іншого боку – дуже високе податкове навантаження на підприємства і постійних пошук додаткових ресурсів державними службовцями змушує найприбутковіші і високотехнологічні бізнеси переходити «у тінь», або покидати країну, що в свою чергу критично гальмує економічний розвиток. І як наслідок – можливості держави по підтримці соціально вразливих груп населення.

Моделювання має відповісти на запитання:

Як удосконалити систему соціального замовлення?

Як оптимізувати систему соціального захисту?

Як залучити додаткові ресурси у «вузькі місця»

Чи можна передати виконання соціальних послуг неурядовим організаціям? Яких саме? На яких умовах?

Як забезпечити гідний розмір пенсій в існуючих соціально-економічних умовах?

Чи є майбутнє у відсоткової філантропії в Україні? Яке?

Участь у заході безкоштовна. Запрошення будуть надіслані тим, хто попередньо зареєструвався за допомогою гугл-форми: Https://goo.gl/forms/eE2ciwqYQlNbB0wz2

Час початку 10:00, приблизний час закінчення — 15:00. Точна адреса проведення моделювання буде повідомлено всім зареєстрованим учасникам. Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Комментарии закрыты.