Стало відомо, в яких українських мегаполісах правоохоронні органи оцінюють найкраще

677520Середні оцінки міських правоохоронних органів Одеси та Львова виявились найвищими серед досліджуваних мегаполісів – такі дані щомісячного соціологічного дослідження мешканців Києва, Харкова, Львова, Дніпра та Одеси, яке провела дослідницька компанія «Active Group» у рамках проекту «Міський омнібус» в червні 2017 року.

У ході опитування жителям цих міст пропонувалось оцінити роботу їх правоохоронних органів за п’ятибальною шкалою, в якій 1 – мінімальна оцінка, а 5 – максимальна.

Найвищою зафіксовано середньозважену оцінку правоохоронців Одеси (3,5 бали). Ця позначка є визначною, адже всього 4 місяці назад одесити оцінили міські правоохоронні органи на 2,1 бали, що було майже абсолютним антирекордом серед всіх п’яти міст. Стрімкий ріст розпочався саме з цієї позначки. Вже у травні їх оцінка піднялась до 3,1 балів, а у червні сягнула 3,5 балів, що стало рекордно високим значенням за весь період проекту (2 роки щомісячних досліджень).

Слайд12Львів також відзначився підвищенням середнього значення міських правоохоронних служб. Проте темпи зростання є дещо нижчими ніж у Одесі, так само, як і період. У Одесі це з 2,1 до 3,5 балів за 4 місяці, а у Львові – з 2,8 до 3,2 балів за 2 місяці.

У Харкові та Дніпрі оцінки також виросли, але вони не мають такої стрімкості і «розмаху» як 2 попередні міста.

Лише у Києві, після трьох місяців відносно впевненого зростання, червнева середньозважена оцінка дещо знизилась (з 2,8 до 2,7 балів).

Таким чином, результат у містах  у червні є наступним: на першому місці Одеса (3,5 бали), потім Львів (3,2 бали), далі Дніпро (3,1 бали), Київ (2,7 бали) та Харків (2,7 бали).

Слайд13Такий розклад сил, зокрема, склався через те, що у деяких містах рівень тих, кому «важко відповісти» на поставлене запитання, дещо вищий, ніж у інших мегаполісах.

Наприклад, у Харкові 9,8% мешканців не змогли надати оцінки своїм правоохоронцям, у той час як у Львові таких було лише 2,2%.

Засновник дослідницької компанії «Active Group» Андрій Єременко вважає, що незначне підвищення оцінок правоохоронних органів, яке спостерігається останні місяці, пов’язане, з одного боку, з постійними гучними “затриманнями корупціонерів”, а з іншого – з якісною інформаційною роботою, яку ведуть керівники НАБУ, МВС і Генпрокуратури.

Дослідження проводиться щомісяця у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі у рамках проекту «Міський омнібус». В кожному місті щомісяця опитано не менше 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.