Скоріше за все Роман Насіров не зникне з країни

esprНасіров, скоріше за все, не залишить  Україну – таку думку висловив політичний аналітик та засновник «Active Group» Андрій Єременко під час прямого ефіру  Эспрессо TV.

Наступним запитанням ведучої було: «куди після кардіологічного відділення може перемістить Насіров та як буде розвиватись ця ситуація?». Політолог вважає, що ця справа буде проходити абсолютно стандартним для України шляхом. Напевно що йому винесуть обвинувачення, потім випустять під домашній арешт, а далі він або зникне, або ні.

Політолог оцінив імовірність Насірова покинути країну в 40%, а залишитись – 60%. У цій ситуації більш важливим питанням Анрдрій Еременко підкреслив той факт, що керівник податкової лише приймає рішення згідно законів, і за всіма питаннями «чи потрапить до в’язниці Насіров?» не помічають більш нагальну проблему: якщо у законодавстві є прогалини які дозволяють певні нелегальні схеми у податковій системі, то де ж законопроекти що зроблять податки такими, щоб хабарям можна було зарадити.
Також політолог наголосив, що ця справа, якщо буде доведена до логічного кінця, буде великим плюсом для репутації НАБУ, САП та інших відділів, адже велика кількість антикорупційних органів потребує постійного доведення своєї ефективності. Через це практично щодня з’являються новини про затримання чергового заступника чи керівника якогось відділу на хабарі. Але такі «змагання» між цими відомствами мають досить позитивний результат.

Ведучі також поцікавились результатами досліджень соціологічної компанії «Active Group», засновником якої є Андрій Еременко, зокрема питанням щодо настроїв населення на території Донбасу. «Донбас – все ж таки Україна, хоча й інша, виробнича», – запевнив політолог. Щодо іншого проекту «Міських омнібусів», у рамках яких проводяться щомісячні опитування у 5 найбільших містах України, Андрій також дав коментар.

Так, протестні настрої найвищі у Дніпрі та Львові, що для львів’ян є специфічною частиною їх культури. Щодо віри у збройні сили України, то найбільший рівень зафіксовано у Львові та Харкові, в той час як найбільш тривожні, найдепресивніші показники знову в Одесі. Політолог пояснив, що події 2 травня призвели до того, що одесити перестали говорити на складні теми. Відповідно, одесити найменше готові  протестувати і найменше вірять у здатність ЗСУ дати відсіч у випадку повномасштабної агресії РФ.

Комментарии закрыты.