Серед Харків’ян побільшало щасливих людей

151016happy2Майже три з чотирьох харків’ян називають себе щасливими, і їх  відсоток стабільно збільшується. Такими є результати соціологічних досліджень, що проводяться в рамках проекту «Харківський омнібус» у Харкові, компанією «Active Group».

У перші вихідні кожного місяця харків’ян просили відповісти на запитання «Чи можете ви назвати себе щасливою людиною». З’ясувалось, що на початку серпня частка респондентів, які називали себе щасливими, складала 31,2%, у вересні таких виявилось 32,8%, а у жовтні – вже 34,1% харків’ян. Кількість «скоріше щасливих» протягом серпня впала з 38,6% 9 серпня до 34,7%, які зафіксувало опитування 5 вересня, а 3 жовтня цей показник знову підріс до 37%. Таким чином, частка мешканців Харкова, які вважають себе щасливими, склала 71,1%.

151016happyСтабільно збільшується кількість тих, хто називає себе нещасливими: за час спостережень практично не змінилась, проте істотно зменшилась кількість відмові від відповіді на це запитання – з 11,6% у вересні до 6,4% у жовтні.

Також за результатами опитування було зафіксовано, що «повністю щасливими» себе вважають молоді люди, віком від 18 до 29 років. Серед «категорично нещасливих» переважають старші харків’яни, віком понад 61 рік.

Польова фаза дослідження проводилась у Харкові компанією «Active Group» в рамках проекту «Харківський омнібус» 9 серпня (обсяг вибірки – 1520 респондентів), 5 вересня (1528 респондентів), 3 жовтня (1513 респондентів). Всі респонденти віком від 18 років. Похибка не перевищує 2,5%. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Довідка:

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування на замовлення декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.