Середній бал Труханова у жовтні – 2,81 бал

трухановСередньозважена оцінка одеського мера Геннадія Труханова у жовтні становить 2,81 бал – результати щомісячного соціологічного дослідження «Одеський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

Найвищою ця оцінка у міського очільника Одеси була у червні – 3,06 бали. Після цього за період літа вона впала до 2,74 балів у серпні. Але з того часу почала повільно зростати і станом на жовтень середньозважена оцінка Труханова – 2,81 бал.

Слайд6Щодо оцінок за 5-ти бальною шкалою, максимальний бал одеському меру поставили 4,5% жителів міста. На думку 35,3% одеситів Труханов працює на «четвірку». 10,9% респондентів переконані, що робота одеського очільника заслуговує «трійки». В той час, як 2 бали Геннадію Труханову поставили 32,3%. А робота мера Одеси заслуговує «одиниці» на думку 15,2% одеситів.

Слайд5

Натомість у жовтні оцінки міських депутатів вищі, ніж у одеського очільника. Так, 1 бал міським обранцям поставили 12% одеситів. На «двійку» оцінили роботу Одеської РДА 9,6% опитаних. На думку 31,2% жителів Одеси міські депутати заслуговують «трійки». В той же час, оцінку «добре» поставили 24,4% одеситів. А 18,6% респондентів переконані, що депутати працюють на «відмінно».

Слайд7

Таким чином, у жовтні середньозважена оцінка міських депутатів становить 3,29 бали. Ця оцінка почала зростати з серпня (2,4 бали), хоча до цього з червня (2,55 бали) середньозважена оцінка падала. Але з серпня оцінка почала підніматися і у жовтні вона на рівні 3,29 балів.

Щодо роботи комунальних служб Одеси, у жовтні вони серед аутсайдерів. Середньозважена оцінка комунальників у жовтні на рівні 2,29 бали. Хоча у серпні оцінка була максимально високою – 2,46 бали. До цього вона зростала протягом квітня (2,08 бали) – серпня (2,46). Але від серпня середньозважена оцінка почала падати, і опустилась до 2,29 балів у жовтні.

Слайд9

А оцінки жовтня за 5-ти бальною шкалою у комунальників виглядають так. Роботу комунальних служб оцінили на «одиницю» 28,4% одеситів. На думку 23,5% опитаних комунальники працюють на «двійки». 3 бали поставили 30% жителів Одеси. А 10,7% респондентів вважають, що комунальники працюють «добре». Тоді як, 1,4% одеситів поставили комунальним службам «відмінну» оцінку.

Слайд11

Польова фаза дослідження відбувалась 29 та 30 жовтня в рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1753 респондента. Одесити оцінювали роботу міської влади та комунальних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.