Середня оцінка роботи міських депутатів Києва рекордно знизилась

kievsovetСередньозважена оцінка киянами депутатів міської ради спала до 1,86 балів – такі дані дослідження  «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у лютому 2017 року.

dep kМешканцям Києва пропонувалось оцінити діяльність міських депутатів за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

З’ясувалось, що «п’ятірки» поставили 0,8% респондентів, а на «четвірку» їх роботу оцінили 4,3%. Частка киян (17,5%) вважає, що робота місцевих обранців заслуговує на «трійку», а на «двійку» та «одиницю» – 23,9% та 40,6%  містян відповідно. 12,9% респондентів не визначились із власними оцінками.

Середньозважена оцінка почала знижуватись із жовтневої позначки у 2,58 бали і у лютому знизилась до рекордно низьких 1,86 балів.

dep gr kДослідження відбувалось 25 по 26 лютого у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.