Середня оцінка роботи львівського мера знову зросла

img1157-18a7d25677e94af32e6c93a8579ca360Середня оцінка львів’янами діяльності міського голови Андрія Садового збільшилась до 3,23 балів – такі результати щомісячного дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

Мешканцям Львова пропонувалось оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

lv 06 mer«П’ятірки» меру поставили 9,8% львів’ян, а «четвірки» – понад третина (37,8%). Частка жителів Львова (29,1%) оцінили діяльність міського голови на «трійку». «Двійку» Андрію Садовому поставили 9,8% опитаних. На думку 12,3% львів’ян, діяльність мера Львова заслуговує «одиниці». 1,2% респондентів не визначились із власними оцінками.

Квітнева відмітка (2,81 бали) не змінила динаміку (яка тривала впродовж п’яти місяців). Але у травні (3,01 бали) та червні (3,23%) зафіксовано зростання середньозваженої оцінки.

Згідно результатів опитування львів’яни високо оцінюють роботу свого мера Андрія Садового. Як вважає політичний аналітик Дмитро Гаврилюк, це є найвищим показником серед оцінок роботи до інститутів місцевої влади. Вірогідно, що такі високі оцінки його роботи стали можливими через обережний і прагматичний підхід мера Львова до вирішення “сміттєвої проблеми”, що є викликом для міста на першому місці.

lv 06 mer grПоказовими і доволі традиційними, як вважає експерт, є показник критичних оцінок – вони на низькому рівні – 22,1%, що зменшує імовірність громадського протесту проти мера. З точки зору актуальності «екологічного ризику» (сміттєвого) для Львова, обсяги негативних оцінок мера могли бути вищими за позитивні. Не менш важливо, яким чином буде тривати комунікація між Андрієм Садовим та прем’єром Володимиром Гройсманом. Якщо емоційний зміст переважить над реальними справами над подоланням «сміттєвого колапсу» для Львова, репутація обох політиків знецінюються.

Якщо діючий мер Львова  якісно оновить власну стратегію, зберігається імовірність перетікання критичних оцінок його роботи в бік позитивних.

Довідка

Дослідження відбувалось з 4 по 5 червня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.