Середня оцінка одеських депутатів зросла

57_bigСередньозважена оцінка одеситами діяльності депутатів міської ради зросла до 2,61 балів – такі дані щомісячного дослідження  «Одеський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

Мешканцям Одесиdep od 04 пропонувалось оцінити діяльність депутатів міської ради за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

«П’ятірки» поставили 3,9% респондентів. На «четвірки» роботу своїх депутатів оцінили 19,2% опитаних мешканців Одеси. 29,8% одеситів вважає, що депутати заслуговують на «трійку», а 18,8% – на «двійку». 22,4% містян оцінили діяльність депутатів Одеси на «одиницю». 5,9% мешканців Одеси не визначились із власними оцінками.

Середньозважена оцінка діяльності депутатів Одеської міської ради почала зростати із січневого рівня у 2,17 бали. Квітнева позначка (2,61 бали) не змінила позитивну динаміку трьох попередніх місяців.

dep od 04 grДослідження відбувалось 15-16 квітня у рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

 

Комментарии закрыты.