Середня оцінка міських депутатів Києва зросла

33271-0Середньозважена оцінка киянами депутатів міської ради підвищилась до 2,29 балів – такі дані дослідження  «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у січні 2017 року.

Мешканцям Києва пропонув алось оцінити діяльність міських депутатів за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

dep ky«П’ятірки» депутатам поставили 1,2% респондентів, а на «четвірки» їх роботу оцінили 12,5%. Чверть киян (24,9%) вважає, що робота місцевих народних обранців заслуговує на «трійку», а на «двійку» та «одиницю» – 25,1% та 27,4%  містян відповідно. 9,0% респондентів не визначились із власними оцінками.

Середньозважена оцінка почала знижуватись із жовтневої позначки у 2,58 бали і лише в січні збільшилась до 2,29 балів.

dep KДослідження відбувалось 28-29 січня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.