Середня оцінка львівських депутатів рекордно зросла

14526017605694f1a0795daСередньозважена оцінка львів’янами роботи депутатів міської ради зросла до рекордних 2,77 балів – такі дані дослідження  «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

Мешканцям Львова пропонувалось оцінити діяльність міських депутатів за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

lv 06 dep«П’ятірки» поставили 0,8% респондентів. На «четвірку» роботу депутатів оцінили 28,3% опитаних мешканців Львова. 32,1% львів’ян вважають, що депутати заслуговують на «трійку», а «двійки» та «одиниці» поставили 18,2% і 17,2%  містян відповідно. 3,5% респондентів не визначились із власними оцінками.

Оцінка зростала починаючи з квтітня, коли вона складала 2,61 бали. До того часу найвищий показник був завіксований у грудні. Ріст розпочався з квітневого результату (2,31 бали). Вже у червні депутати Львова отримали рекордно високу оцінку (2,77 бали).

Дослідження відбувалось 4 по 5 червня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

lv 06 dep grЯк переконаний політичний аналітик Дмитро Гаврилюк, в оцінці діяльності депутатів міста зберігається низька перевага критичних оцінок над позитивними. Разом з тим, в оцінці депутатів мешканцями Львова є високий показник трійок в оцінці львівських депутатів. Тож за умови, якщо депутати продемонструють консолідовану позицію для захисту інтересів громади вже сьогодні, то умовно кажучи завтра, є велика імовірність, що зростання середньозваженої оцінки підкріпиться зростанням оцінок їх роботи.

 

На думку засновника дослідницької компанії «Active Group» Андрія Єременка, у ситуації системної інформаційної роботи проти міського голови, його лигетимність занижується. І відповідно, значущість окремих депутатів і ради в цілому — підвищується.

Довідка   

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.