Середня оцінка львівських депутатів знову знизилась

lviv_miska_rada_lmr_2366 Середньозважена оцінка львів’янами роботи депутатів міської ради знизилась до 2,31 балів – такі дані дослідження  «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

dep lv 04Мешканцям Львова пропонувалось оцінити діяльність міських депутатів за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

«П’ятірки» поставили 0,7% респондентів. На «четвірку» роботу депутатів оцінили 11,0% опитаних мешканців Львова. 29,8% львів’ян вважають, що депутати заслуговують на «трійку», а «двійки» та «одиниці» – 25,8% та 25,2%  містян відповідно. 7,4% респондентів не визначились із власними оцінками.

Середньозважена оцінка почала спадати з грудня, тоді вона становила 2,61 бали.

dep lv 04 grДослідження відбувалось з 9 по 10 квітня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.