Середня оцінка львівських депутатів знизилась

ratuwaСередньозважена оцінка львів’янами депутатів міської ради знизилась до 2,54 балів – такі дані дослідження  «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у лютому 2017 року.

Мешканцям Львова пропонувалось оцінити діяльність міських комунальних служб за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

lv dep«П’ятірки» поставили 6,3% респондентів. На «четвірку» роботу депутатів оцінили 17,1% опитаних мешканців Львова. Частка львів’ян (24,4%) вважає, що депутати заслуговують на «трійку», а «двійки» та «одиниці» – 23,8% та 25,0%  містян відповідно. 3,4% мешканців Львова не визначились із власними оцінками.

Середньозважена оцінка не змінила динаміки попередніх трьох місяців і в лютому становила 2,54 бали.

lv dep grДослідження відбувалось 7-8 лютого у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.