Середня оцінка дніпровських депутатів підвищилась

rada-1Середньозважена оцінка дніпрянами діяльності депутатів міської ради зросла до 2,69 балів – такі дані соціологічного дослідження  «Дніпровський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «ActiveGroup» у червні 2017 року.

Мешканцям Дніпра пропонувалось оцінити діяльність депутатів міської ради за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

dnepr 06 dep«П’ятірки» поставили 3,3% респондентів. На «четвірку» роботу депутатів оцінили 12,6% опитаних дніпрян. Найбільша частка містян (40,7%) вважає, що депутати заслуговують на «трійку». 25,5% опитаних мешканців Дніпра поставили «двійки», а 11,4% оцінили депутатів на «одиницю». 6,6% мешканців Дніпра не визначились із власними оцінками.

Середньозважена оцінка знижувалась,починаючи із грудневого рівня (2,92 бали). Червневий результат (2,69 бали) змінив цю динаміку.

Як резюмує політичний аналітик Дмитро Гаврилюк, в оцінках дніпрян роботи депутатів міськради переважає критичний акцент.  Про це говорить перевага мінімальних оцінок над максимальними в два рази. Підвищення

Важливо зафіксувати і відсоток респондентів, що оцінили роботу депутатів на трійку: таких в Дніпрі дещо менше половини опитаних. Як вважає dnepr 06 dep grполітолог, це демонструє очевидні критичні настрої та загальне незадоволення мешканців міста якістю роботи своїх представників у міській раді.

Дослідження відбувалось з 10 по 11 червня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка   

Проект міських омнібусів компанії «ActiveGroup» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «ActiveGroup» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.