Роботу харківських комунальників оцінили гірше, ніж минулого місяця

20160310135842Середньозважена оцінка харків’янами міських комунальних служб знизилась до 2,68 балів – такі дані соціологічного дослідження «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

Мешканцям Харкова пропонувалось оцінити діяльність міських комунальних служб за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

hark 06 kom

«П’ятірки» поставили 3,0% опитаних жителів Харкова, а «четвірки» – 22,6%. Майже третина респондентів (30,2%) оцінили роботу комунальників на «трійку». «Двійки» та «одиниці» комунальним службам Харкова поставили 27,1% та 16,7% відповідно. 0,5% опитаних не визначились із власними оцінками.

Дослідження зафіксувало початок зниження оцінки діяльності міських комунальних служб Харкова. Червневому результату (2,68 бали) передувала позитивна динаміка, що тривала з лютневого рівня (2,03 бали).

На думку політичного експерта Дмитра Гаврилюка, результати оцінки харків’янами роботи комунальних служб є критичними в загальному вимірі. «Для наочності, лише 3% від загалу опитаних, в абсолютній оцінці схвалюють і задоволені роботою комунальних служб міста Харкова», — пояснює політолог.

hark 06 kom grВ той же час, майже половина харків’ян негативним чином оцінюють якість роботи комунальників.

«Враховуючи динаміку середньозваженої оцінки роботи комунальних служб харків’янами, можна говорити, що червнева оцінка їх роботи ознаменує її подальший спад. Для прикладу, результати оцінки комунальників за червень 2017 року (2,68 балів) є майже ідентичними оцінці за грудень минулого року (2,63 бали), хоча й вищими у порівнянні з лютим 2017 року (2,01 бали)», — коментує Дмитро Гаврилюк.

На думку експерта, це вражаючі результати, наслідками яких в середньостроковій перспективі, ймовірно, можуе бути посилення негативних оцінок містянами роботи свого мера та депутатів міськради, які в принципі і мають контролювати і впливати на роботу комунальних служб свого міста.

Довідка

Дослідження відбувалось з 04 по 05 червня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

 

 

Комментарии закрыты.