Робота одеських правоохоронців у жовтні незадовільна, – громадськість

одеська поліціяУ жовтні 63% одеситів, оцінюючи роботу правоохоронних органів міста, поставили незадовільні оцінки – результати щомісячного соціологічного дослідження «Одеський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

Одесити оцінювали роботу правоохоронців за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальний показник, а «5» — максимальний. Так, у жовтні одеській поліції 0,9% жителів поставили «п’ятірки». 9,3% одеситів оцінюють роботу правоохоронців на 4 бали. 24% опитаних поставили правоохоронним службам Одеси «трійки». Натомість, на думку 21,4% жителів міста одеська поліція працює на «двійку». І більшість жителів 41,6% переконані, що правоохоронці заслуговують «одиниці».

Слайд12

Таким чином середньозважена оцінка правоохоронних служб Одеси у жовтні становить 2,04 бали. Це найнижчий показник за всю історію опитування. Ця оцінка почала своє падіння ще у червні, тоді вона сягала максимальних 2,8 бали. Після цього оцінка опустилась до 2,68 балів у серпні, і різко впала у жовтні – 2,04 бали.

Слайд13

Польова фаза дослідження відбувалась 29 та 30 жовтня в рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1753 респондента. Одесити оцінювали роботу правоохоронних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.