Рекордна кількість киян негативно оцінили розвиток свого міста

Кожен другий опитаний мешканець Києва (58,6%) певен, що його місто розвивається в неправильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Київський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у грудні 2017 року.

Оцінюючи у якому напрямку розвивається Київ, 10,6% респондентів обрали відповідь «в правильному» напрямку, а 22,1% – «швидше в правильному». З іншого боку, 28,6% жителів столиці відповіли, що розвиток їх міста відбувається «швидше в неправильному» напрямі. Кількість містян, які вважають, що Київ розвивається «категорично неправильно», майже сягнула третини (30%). Крім цього, 8,6% не визначились із відповіддю.


Дані показники є рекордними. Кількість негативно оцінивших розвиток Києва  у цьому місяці (58,6%) збільшилась на 10,4% у порівнянні з минулим місяцем (48,4%).

На думку координатора проектів “Active Group” Віталія Шедловського, такі негативні настрої викликані перш за все провалами діяльності міської та центральної влади. “Показово, що навіть приближення новорічних свят, масштабна підготовка міста до них та відносно “спокійна” зима без істотних опадів та заморозків не зуміли покращити суспільні настрої мешканців столиці. Владі також не можна було недооцінювати небезпеку політичних прецендентів у цей період, тим паче затримування Саакашвілі”, – певен він.

Дослідження відбувалось з 9 по 10 грудня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.