Протестні настрої у Львові залишаються високими

У січні протестні настрої мешканців Львова залишаються високими, не дивлячись на те, що кількість тих, хто готовий вийти на вуличні акції, зменшилася на 3% відсотки.

протест.1jpg Львів – не тільки культурна столиця України, також місто відоме своїми мешканцями, які завжди готові активно проявляти свою громадську позицію. Наскільки ж львів’яни готові у поточній політичний ситуації у країні взятися за кермо прямої демократії, покажуть результати соціологічного опитування.

Так, не похолов протестний запал у 26,9% відсотків респондентів, вони готові у будь-який момент вийти на акції протесту проти центральної влади. Хоча, цей показник дещо знизився, якщо порівнювати із минулим місяцем, тоді він становив 29,7%. Швидше готові проявити активність 24,7% респондентів, а от 21,2% опитаних львів’ян зайняли протилежну позицію і «швидше не готові» іти протестувати. Цілком впевнені у тому, що вони не готові братися за вили 17,5% респондентів. Цей показник зменшився майже на 2% із грудня. Нагадуємо, у минулому місяці 19,3% респондентів «Львівського омнібусу» були «не готові» до протестів проти центральної влади.

Майже на 10% зменшилася кількість тих, хто вважає, що революція в Україні може розпочатися у будь-якийпротест момент. Так, у січні цей показник становить 29,6%, натомість ще у грудні він досягав 39,5% респондентів. Притримаються думки, що революція може розпочатися у найближчі місяці, 14,4% львів’ян, що взяли участь у опитуванні. Не відкидають можливості революції, проте не зараз, 25,4% опитаних. Кількість тих, хто вважає, що ризик нової революції в Україні є мінімальним, у січні становить 12,5%.

16 та 17 січня 1484 респонденти мали змогу відповісти на наші запитання та, тим самим, сформулювати свою думку щодо можливості початку революції в Україні. Польова фаза дослідження проводилась у Львові компанією «Active Group» останні вихідні кожного місяця в рамках проекту «Львівський омнібус». Похибка не перевищує 2,5%. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Довідка:

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування на замовлення декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.