Правоохоронці Дніпра отримали «трійку» за свою роботу

13188Середньозважена оцінка містянами діяльності дніпровських правоохоронних органів становить 3,05 балів – такі дані соціологічного дослідження «Дніпровський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Жителям Дніпра пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Слайд11 Як стало відомо, «п’ятірки» правоохоронцям свого міста поставили 5,7% опитаних дніпрян, а «четвірки» – 30,7%. На думку майже третини мешканців Дніпра (30,9%), робота правоохоронців заслуговує на «трійку». Інші опитані (15,3% та 11,1%) поставили «двійки» та «одиниці» відповідно. 6,3% опитаних не визначились із відповіддю.

У серпні середньозважена оцінка дещо зросла, хоча вже декілька місяців знаходиться у межах коридору від 3,02 до 3,26 балів.

Слайд12Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами дослідження можна познайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.