Понад половина харків’ян декларує неготовність протестувати

originalБільшість опитаних харків’ян (51,0%) стверджує, що вони не готові виходити на протести — такі результати дослідження «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у лютому 2017 року.

prot hrkРівень протесних настроїв почав знижуватись із жовтня. Тоді частка тих, хто висловив готовність протестувати, перевищила відсоток тих, хто сказав, що не готовий виходити на протести, на 16,9%. А у лютому цей показник спав до -17,6%.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?», 18,7% мешканців Харкова відповіли, що «готові в будь-який момент», а 14,7% – що «швидше готові». Натомість 12,9% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка харків’ян (38,1%) «не готові» взагалі. 15,6% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

rev hrk grЩодо очікування революції мешканцями Харкова, то 31,3% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 10,0% – що «може трапитись у найближчі місяці». Інша частка харків’ян (36,7%) вважає, що революція в Україні відбудеться нескоро. З них 11,6% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 25,1% – що ймовірність революції «мінімальна». 22,0% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

rev hrkРізниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати з жовтня (-27,8%) а вже в січні сягнула рекордної позначки в 10,7%. В лютому динаміка змінилась (-4,7%).

Польова фаза дослідження проходила 10 та 11 лютого у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.