Оцінка харківських депутатів зросла

7_mainСередньозважена оцінка харків’янами діяльності депутатів міської ради зросла до 2,77 балів – такі дані соціологічного дослідження  «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

Мешканцям Харкова пропонувалось оцінити діяльність депутатів міської ради за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

hark 06 dep«П’ятірки» поставили 3,3% респондентів. На «четвірки» роботу своїх депутатів оцінили 24,1% опитаних мешканців Харкова. 26,7% харків’ян вважають, що депутати заслуговують на «трійку», а 16,6% – на «двійку». 17,3% містян оцінили діяльність депутатів Харкова на «одиницю». 12% опитаних не визначились із власними оцінками.

Середньозважена оцінка діяльності депутатів міської ради Харкова почала зростати із лютневого рівня (2,09 бали).

Як вважає політичний експерт Дмитро Гаврилюк, з усіх інститутів управління містом найгірше харків’яни оцінюють депутатів міської ради. Всього лише 3,3% харків’ян цілком схвалюють роботу депутатів міськради, тоді як 34% повністю незадоволені їх роботою.

hark 06 dep gr«Очевидним стає те, що для харків’ян депутати міськради не є політичними авторитетами. Разом з тим, опитування демонструє, що для понад 50% містян діяльність депутатів є задовільною», — пояснює експерт.

«Безумовно, депутатам міської ради, щоб поліпшити ситуацію із позитивним сприйняттям їх роботи, потрібно шукати більше можливостей для комунікації з харків’янами та непопулістичному, номенклатурному інформуванню їх про свої здобутки», — додав Дмитро Гаврилюк.

Довідка

Дослідження відбувалось з 04 по 05 червня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.