Оцінка роботи харківських депутатів зросла

185877Середньозважена оцінка харків’янами депутатів міської ради знизилась до 2,98 балів – такі дані щомісячного дослідження  «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

Мешканцям Харкова пропонувалось оцінити діяльність міських депутатів за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

dep 04 hr «П’ятірки» поставили 7,7% респондентів. На «четвірку» роботу депутатів оцінили 29,8% опитаних мешканців Харкова. Така ж частка і тих (29,8%) харків’ян, хто вважає, що депутати заслуговують на «трійку», а «двійки» та «одиниці» – 15,4% та 16,1%  містян відповідно.

Середньозважена оцінка роботи депутатів міської ради почала зростати з лютого, тоді вона становила 2,09 бали. Квітнева позначка продовжила цю динаміку (2,98 бали).

dep 04 gr hrДослідження відбувалось з 8 по 9 квітня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.