Оцінка правоохоронців Дніпра підвищилась

92881 Середньозважена оцінка містянами діяльності дніпровських правоохоронних органів зросла до 3,12 балів – такі дані соціологічного дослідження «Дніпровський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

Жителям Дніпра пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

dnepr 06 pravЗ’ясувалось, що «п’ятірки» правоохоронцям свого міста поставили 8,7% опитаних дніпрян, а «четвірки» – 29,5 %. На думку понад третини мешканців Дніпра (35,5%), робота правоохоронців заслуговує на «трійку». Інша частка респондентів (11,3%) поставили «двійки», а 12,0% – «одиниці». 3,0% опитаних не визначились із відповіддю.

Порівнюючи з результатом досліджень попереднії місяців, можна констатувати, що у червні середньозважена оцінка правоохоронців зросла, хоча минулого місяця цей показник знизився (з 3,26 до 3,08 балів).

dnepr 06 prav gr

На думку політичного експерта Дмитра Гаврилюка, в оцінках роботи правоохоронців вражає перевага максимальних над мінімальними оцінками майже в два рази. Очевидно, що така перевага позитивним чином вплине на зростання оцінки роботи  правоохоронців.

Тим не менш, критичних оцінок в бік правоохоронців теж вистачає. Політолог звертає увагу, що третина респондентів вказала на оцінку «три», що майже на 3% є меншим ніж сума оцінок – «п’ять» та «чотири». Висока кількість «трійок» свідчить про наявність критичного потенціалу в оцінці правоохоронних органів серед дніпрян.

Логічним є висновок, що будь-яка системна дезорганізація в роботі правоохоронців призведе до перетікання максимальних оцінок в бік негативних.

Дослідження відбувалось з 10 по 11 червня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «ActiveGroup» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «ActiveGroup» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.